Dodatečné obchodní podmínky • Kalendář uzávěrek společností

  Kalendář uzávěrek společností


  Všechny společnosti, jejichž akcie se obchodují na akciových burzách, pravidelně (čtvrtletní, půlroční nebo roční) povinně poskytují veřejně dostupné úzávěrky o svých finančních a provozních činnostech.


 • CFD na Akcie

  CFD na Akcie


  Akcie odráží vlastnické právo v společnosti. CFD kontrakty na akcie jsou instrumenty umožňující investorům získat výdělek v důsledku změny kotace likvidních akcií největších firem bez účasti ve vlastnictví. Nícméně v závislosti na směru pozice pro kontrakty na akcie, na účet klienta se připočítává či se odepisuje z účtu dividendová úprava rovnající se vyhlášené výplatě dividend.


 • Změna marže pro akcie

  Změna marže pro akcie


  V souvislosti s očekávanými firemními událostmi se v řadě společností (emintenti akcií) dočasně mění minimální úroveň marginu od 2.5% dо 20% (čili maximá lní páka se zmenšujě od 1:40 dо 1:5) pro CFD na tyto akcie.


 • Komise pro CFD na akcie

  Komise pro CFD na akcie


  Při otevírání a zavírání obchodní pozice se z účtu účtuje komise. Pro obchody s US akciemi (instrumenty s názvy '#S-...') velikost komise činí 0.02$ na 1 akcii. Komise pro obchody s ostatními akciemi činí od 0.1% z objemu obchodu.


Možná budete chtít

Otevřít Demo účet - zaregistrujte účet v IFC Markets; nevyžaduje se počáteční vklad.

Stáhněte obchodní platformu - instalujte unikátní terminál NetTradeX a získejte možnost obchodovat s neomezeným počtem obchodních instrumentů.

Seznamte se prosím s obchodními podmínkami - dozvíte si více o spreadech, komisích a swapech.

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE