500+ CFD & Forex instrumentů


Výběr traderem online brokera s maximálně vhodnými obchodními podmínkami je rozhodujícím faktorem úspěšného online obchodování. IFC Markets nabízí traderům následující 8 skupin finančních instrumentů. Aktuální změny v obchodních podmínkách najdete v sekci "Zprávy společnosti".

 • Nízké fixní spready

  Naše spready jsou jedny z nejnižších na měnovém trhu. Takže, spread na měnové páry EURUSD a USDJPY je pouze 1.8 pipů. V době vysoké a nízké volatility na trhu spready mohou pro některé instrumenty být dočasně změněny.

 • Finanční páka (Leverage) od 1:1 až do 1:400

  V závislosti na typu obchodního účtu můžete vybrat vhodnou pro Vás verzi.

 • Operace Rollover/ Swap (00:00 SEČ)

  Nebereme žádné skryté poplatky a zajišt'ujeme převod pozice na další den přes mezibankovní sazby. Převod se provádí s kalkulací SWAP. Pro SWAP výpočet naše společnost využívá londýnské mezibankovní sazby Libid a Libor nebo ekvivalentní regionální sazby pro měny a aktiva (Libor se nepočítá).

 • Minimální počáteční vklad (deposit)

  Otevřít Reálný obchodní účet ve společnosti IFC Markets lze i pouze na 1$. V budoucnu ten může být doplněn jakoukoliv částkou.

 • Rychlé doplnění a výběr peněz z účtu

  Doplnit svůj obchodní účet můžete libovolným vhodným způsobem: bankovní převod, platby kartou nebo přes elektronické platební systémy.

 • Bezplatné konzultace klientům od služby podpory(24/5)

  Před otevřením obchodního účtu můžete dostat konzultaci a podrobné odpovědi zdarma od našich specialistů.

 • Výpočet výsledku obchodu a marže

  Můžete spočítat výsledek obchodu pro uvedené pozice a ceny otevření-zavření na Kalkulačce Profit/Loss, a také spočítat marži pro uvedené pozice a velikosti finanční páky na Kalkulačce Marže. Výpočty se provádějí pro jakýkoliv finanční instrument v USD a v měně rovnováhy Vašeho účtu pro platformy NetTradeX a MetaTrader 4.

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání