Typy obchodních účtů


Společnost IFC Markets s ohledem na potřeby zákazníků nabízí několik typů obchodních účtů, které mají různé objemy obchodů, velikosti finančních pák, počáteční vklady. Nabízíme různé typy obchodních účtů s fixovanými a plovoucími spready pro každou z obchodních platforem: NetTradeX , MetaTrader 4 a MetaTrader 5 . Obchodní účet pro Forex a CFD obchodování může být v jedné ze tří měn bilance na výběr uživatele - USD, EUR, JPY.

Kromě reálných obchodních účtů, které umožňují vkladat reálné peníze a obchodovat, společnost nabízí také demo účty, fungující s virtuálními penězmi a určené ke zkoumání funkčnosti obchodních platforem a testování obchodních strategií.

Fixované spready – Typy obchodních účtů

Plovoucí spready - Typy obchodních účtů

Pozn.

Pokud Equity účtu Beginner nebo Micro nabývá maximálně přípustné hodnoty 5 000 USD / 5 000 EUR / 500 000 JPY, nebo přesahuje ji, pak otevření nových pozic na účtu se automaticky blokuje. pro pokračování obchodovat na účtu je třeba klientovi buď změnit typ účtu na Standard, nebo odvolat zbytek prostředků takto, že Equity nepřesahoval 3 000 USD / 3 000 EUR / 300 000 JPY .

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE