Technická analýza USDJPY : 2014-10-29


Výstup jenu

Podívejme se na denní graf měnového páru USD/JPY. Cena je ovlivněna rostoucím denním trendem, a po mírné korekci směrem dolů, máme důvod se domnívat, že býčí budou vyhrávat. Aktuální směr pohybu se potvrzuje historickými hodnotami trendového indikátoru Parabolic. Nejsou pozorovány žádné protiklady ze strany oscilátoru RSI-Bars: hodnoty oscilátoru se pohybují směrem nahoru uvnitř býčího trendu. Můžeme počkat na další potvrzující signal od kanálu Donchian po prorazení poslední fraktální úrovně ceny na úrovni 108.353. To bude předcházet poslední maximum úrovně 58.5870% na grafu oscilátoru. Pro nastavení čekajícího příkazu k nákupu doporučujeme použít úroveň 110.064. Ta se potvrzuje překročením denní a měsíční liniemi rezistence a fraktálem Billa Williamse. Při prorazení ceny měsíční linii rezistence, očekáváme silný býčí impuls. Počáteční stop může být umístěn na úrovni 105.163, která je zesílena překročením denní trendovou linií, fraktálem a historickými hodnotami Parabolic.

валютная пара USD/JPY

Po otevření pozice stop doporučujeme posouvat vzápětí za hodnotami Parabolic v blízkosti dalšího fraktálního minima. Stačí provádět aktualizaci každý den s formováním nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceNákup
Buy stopnad 110.064
Stop losspod 105.163

Vážení obchodníci. Podívejte se na výkaz autorského účtu zde.Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.