Technická analýza USDJPY : 2014-10-22


Japonský jen zvolí cestu

Рodívejme se na měnový pár USD/JPY na timeframe D1. Cena udělala otočku a dotknula se významné týdenní linie rezistence. Vzestupný denní trendový kanál prorazí do strany červené zony, a nyní máme všechny důvody se domnívat, že vzniká nový medvědí trend D1. Vidíme, že trendový indikátor Parabolic potvrzuje trend a pohybuje se rovnoběžně dolní stěny kanálu Donchian. Jediný vzrušující signál, který v současné době fixujeme, je průraz linie rezistence RSI-Bars, která může být falešná. Pro potvrzení očekávání medvědích nálad je třeba zafixovat překročení úrovně oscilátoru 31.0851%.
Předpokládá se, že tato událost bude překonat průraz fraktálního supportu 105.189, který je zesílen minimem kanálu Donchian. Tato úroveň může být použita k otevření čekajícího příkazu k prodeji, s omezením rizika na úrovni 107.725, nebo 109.971 (pro konzervativní tradery). Je třeba poznamenat, že významnost posledního fraktálního maxima se potvrzuje historickou hodnotou Parabolic, a také svíčkovým medvědím modele „padající hvězda“, která je označena na obrázku žlutě.

měnový pár USD/JPY


Po otevření pozice stop doporučujeme posouvat vzápěti zá hodnotami Parabolic v oblasti dalšího fraktálního maxima. Stačí provádět aktualizaci každý den dle formování nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceProdej
Buy stoppod 105.189
Stop lossnad 107.725

Vážení obchodnici. Podívejte se na autorský účetzde.Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.

Volání