Technická analýza USDJPY : 2014-06-25


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes podívejme se na měnový pár USD/JPY na grafu D1. Jak lze vidět z grafu cena tvořila potenciální sestupný trojúhelník, který, dle teorie, je dlouhodobým medvědím trendem. Nicméně, to může být jenom formováním bočního trendu a pokud vznikne průraz kanálu nahoru, cena se vrátí na rostoucí trend. Průlom klesající linie supportu na úrovni 100,77 může potvrdit klesající trojúhelník, proto diporučujeme pozorně sledovat obchodování, protože pokud se tak stane, šance vzrostou. ()


Nicméně, během současných obchodů, tento měnový pár zůstává v obchodním rozsahu a toto předpokládá pokračování bočního trendu mezi 102,80/100,77. Každý průsečík dolní nebo horní hranice může sloužit jako projev převládajícího směru, je třeba mít obavu falešných breakouts.


Oscilátory jsou v neutrální zóně, zatím co ceny jsou v úzkém rozsahu. Jediným ukazatelem, který dává naději je úzký pás Bolingera. To naznačuje, že v blízké budoucnosti je prabděpodobné průlom. Dle našeho názoru, šance jsou ve prospěch sestupného průlomu vzhledem na možný klesající trojúhelník, ale očekáváme uvidět překročení dolů na úroveň 100,77. Také je třeba nížší poměr riziko/výnosnost, jelikož „medvědí past“ obvykle naleznete v takových obchodních modelech.


Dotazy a připomínky>:analytics@ifcmarkets.com

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.