Technická analýza USDJPY : 2014-04-15


Dobrý den, vážení tradeři. Dnes v 14:45 (SEČ, serverový čas) čekáme na vystoupení hlavy Fedu Janet Yellen. V tuto dobu vysoká volatilita trhu umožňuje provádět SWIFT transakce (SWIFT contracts) na základě grafické a technické analýzy. Je třeba poznamenat, že v současné době se neočekávají kvalitativní změny v monetární politice Fedu. V souvislosti s tím trh bude přijímat signály z vystoupení Janet Yellen v konferenci o finančních trzích přes “ čistič ” aktuálních tržních tendencí a právě intenzivněji reagovat na optimistické prohlášení.

USD/JPY

Podívejme se na měnový pár USD/JPY na H4 grafu. Trendový indikátor ParabolicSAR ukazuje na vzestupný trend. Cena také přešla signální linii PivotPoints nahoru, což potvrzuje aktuální směr. Nejsou protiklady i ze strany oscilátoru RSI-Bars - býči upevňují pozice, jak je vidět z uvedeného obrázku. Doporučujeme rozmístit čekající příkaz na nákup výše úrovně rezistence 102.013. Cíl se určuje nejbližším maximem a potvrzuje se první rezistencí indikátoru PivotPoints.

Vyberme stop dle nejbližšího minima na úrovni 101.641. Doporučuje se úroveň omezení rizik posouvat vzápětí za hodnotami indikátoru Parabolic SAR každé 4 hodiny, jakmile tyto překročí předběžnou úroveň stopu. Otevření čekajícího příkazu proved'me 15 minut před vystoupením hlavy Fedu. Doporučujeme zavřít pozici do 15:00 (SEČ), kdy bude publikován čistý objem nákupů amerických dlouhodobých cenných papírů (TIC Long-Term Purchases). V této době jsou možné fundamentální změny tržních tendencí.

Směrnahoru
Оtevření pozicevýše 102.013
Předběžný cílníže 102.126
Předběžný stopníže 101.641

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.