Technická analýza USDCHF : 2014-11-26


Počáteční žádosti o podporu v nezaměstnanosti USA

Dnes v 14:30 (SEČ) budou zveřejněny dva ekonomické ukazatele v USA: objem objednávek zboží dlouhodobé spotřeby (Core Durable Goods Orders m/m) a počáteční žádosti o podporu v nezaměstnanosti minulý týden- Unemployment Claims. Dlouhodobější vliv na trh má první ukazatel, který se vydává statistickým úřadem USA na základě měsíčních údajů. Ukazatel v sobě neobsahuje dopravní komponent – objednávky vozidel a letadel. Změna celkových objednávek umožňuje odhadnout vyhlídky vývoje výroby a přitažlivost pro dlouhodobé investice. Druhý ukazatel, Unemployment Claims se vytváří na základě týdenních údajů a zobrazuje stav na trhu práce. Údaje se shromažďují Ministerstvem práce, a publikují se v týdenní zprávě. Ukazatel nám umožňuje odhadnout dynamiku domácí poptávky, a také potenciál spotřebitelských úvěrů pro stimulaci americké ekonomiky. Dle našeho názoru, dnes největší volatilitu je třeba počkat ze strany US měny vůci ostatním likvidním instrumentům.

technical-analysis-charts-usd-chf

Podívejme se na instrument USD/CHF na H4 grafu. Cena se připravuje k pohybu do strany zelené zóny, o čem svědčí otočení kanálu Donchian. Fraktální úroveň supportu 0.95637 překročí denní býčí trendovou linii, což umožňuje ji použít k jistému omezení rizik dlouhé pozice. Čekající příkaz k prodeji může být umístěn nad úrovní 0.97183, která se take potvrzuje historickými hodnotami Parabolic a fraktálem Billa Williamse. Konzervativním obhcodníkům doporučujeme zafixovat průraz úrovně rezistence 62.9730% оscilátoru RSI-Bars. Tento signal má potvrdit otevření čekajicího příkazu.

Po otevření pozice je třeba stop pohybovat vzápětí za hodnotami Parabolic do oblasti dalšího fraktálního minima. Stačí provádět aktualizaci každý den současně s formováním nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceNákup
Buy stopnad 0.97183
Stop losspod 0.95637
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.