Technická analýza USDCHF : 2014-10-20


Medvědí nálady

Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes podívejme se na denní graf měnového páru USD/CHF. V současné době vidíme, že cena vyšla ze vzestupného koridoru a překonala trendovou čáru dolů. Na změnu trendu ukazuje svíčkový model „ pohlcení“: tělo druhé medvědí svíčky výrazně překrývá tělo předchozí bílé svíčky (zvýrazněná na grafu červeným oválem). To znamená, že býčí trend oslábl, a medvědí sílí. Neexistujou žádné protiklady ze strany RSI-Bars: na grafu oscilátoru můžeme pozorovat grafický model „dvojitý vrchol“, který popisuje konec býčího tredndu a začátek medvědího trendu. Hodnoty trendového kanálu Parabolic potvrzují sestupný trend. Je třeba počkat na poslední potvrzující signál od kanálu DonchianChannel při průrazu fraktální úrovně supportu na úrovni 0.9358. Tuto úroveň lze používat pro nastavení čekajícího příkazu k prodeji. Doporučujeme omezit rizika na úrovni 0.9687. Ta je potvrzena fraktálem Billa Williamse, horní hranicí kanálu Donchian a hodnotou Parabolic.

měnový pár USD/CHF

Po otevření pozice stop pohybujeme vzápětí za hondotami Parabolic v oblasti dalšího fraktálního maxima. Stačí provádět aktualizaci každý den po tvoření nových 5 H4 svíček, které jsou nutné pro vytvoření fraktálu Billa Williamse. Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceProdej
Sell stoppod 0.93588
Stop lossnad 0.96872

Vážení obchodníci. Podívejte se na stav autorského účtu zde.Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.