Technická analýza USDCHF : 2014-09-10


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes v 15:45 SEČ se bude konat čtvrtletní zpráva hlavy britské banky pro výbor Inflation Report Hearings. V této zprávě budou přítomni několik členů Výboru pro měnovou politiku Bank of England. Hlavní problémy, které je třeba řešit budou inflace, celkový makroekonomický kurz vývoje a měnová politika regulátora. Očekáváme posílení volatility britské měny v průběhu projevu, který obvykle trvá několik hodin. Úzké obchodní vztahy Velké Británie a ostatních zemí EU vedou ke korelaci pohybu takových měnových parů jako jsou GBP/USD a USD/CHF. Korelační koeficient založený na nedávných H4 svíčkách, nachází se na úrovni -64%. Očekáváme, že zpráva Výboru Inflation Report Hearings může mít výrazný vliv na měnový pár USD/CHF, a to zároveň pomůže vyhnout se nebezpečné volatilitě britské libry.

Podívejme se na měnový pár na grafu H4. Je pozorován vzácný numerický model. Cena překročila trendový kanál H4 a tvořila nový kanál umístěný rovnoběžně s předchozím. Kromě toho předchozí linie rezistence byla přeměněna na podporu. Nový kanál ukázal dva vzestupná minima a vykazuje stabilní potenciál růstu. Trend se potvrzuje trendový kanálem DonchianChannel. Neexistují zádné protiklady i ze strany oscilátoru RSI-Bars. Pro fixaci vzestupného impulzu doporučujeme počkat na překonání úrovně oscilátoru 84%. Příkaz k nákupu může být otevřen, pokud bude pokračovat vzestupný pohyb a proveden průraz fraktální rezistence 0.93781. Kromě toho se očekává obrat trendového indikátoru Parabolic do zelené zóny. Rizika mohou být omezeny posledním fraktálním supportem 0.93105, který protíná linii supportu trendu. Tato úroveň se také potvrzuje historickými hodnotami Parabolic.

Po otevření příkazu stop se rozmist'uje vzápětí za hodnotami indikátoru ParabolicSAR, v blízkosti dalšího fraktálního minima. Stačí provádět aktualizaci každý den po formování nových 5 H4 svíček, které jsou nutné pro tvoření fraktálu Billa Williamse. Takže, změníme případný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.

Pozicenákup
Buy stopvýše 0.93781
Stop lossníže 0.93105

Vážení obchodníci. Podívejte se na výkaz autorského účtu zde.

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.