Technická analýza USDCHF : 2014-09-05


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes podívejme s na chování měnového páru USD/CHF. Jak je vidět na grafu, ceny výrazně poskočily na poslední svíčce, a byla tvořena linie rezistence na úrovni 0.9333, a support na úrovni 0.9173. Aktuální vzestupná trendová linie dává předpoklad o případném pokračování pohybu ceny nahoru, a také pravděpodobný průraz rezistence na úrovni 0.9333. Kromě toho, jednoduché klouzavé průměry jsou pod cenou. Nicméně, úroven 0.9333 je 261.8% rozšířením korekce mezi 0.9037 a 0.8854. Proto předpokládáme, že cena je na konci býčí vlny, takže může následovat korekci.


Na grafu jsou uvedeny denní objemy obchodování s futures a opciemi na Chicago Mercantile Exchange. Vidíme, že 4. září objemy vzrostly potvrzením pohyb ceny nahoru do úrovně 0.9333. Takže, objemy obchodů potvrzují býčí směr ceny měnového páru USD/CHF.

USDCHF

Podívejme se na oscilátory: stochastický oscilátor je v zoně překoupenosti (výše 85%). OsMA klouzavý průměr oscilátoru se přiblížil k předchozímu maximu a pohybuje se nahoru. RSI(14) oscilátor překročil hranici na úrovni 70, což také naznačuje, že ten se nachází v zoně překoupenosti. Podle našeho názoru, na základě této analýzy měnový pár v dlouhodobém horizontu pokraujč pohyb nahoru, ale v krátkodobem horizontu v souvislosti s tím, že oscilátory jsou v zoně překoupenosti, lze očekávat objevení korekce. Kromě toho, býčí byly silnější a v uplynulých dvou týdnech fixovali výdělek. Dříve nebo později tyto začnou získat výdělek, který předpokládá cena během korekce. Nakonec, pozornost investorů byla směrována na zveřejnění ukazatele Non-Farm Payrolls (počet nových pracovních míst v nezemědělském sektoru), a pokud odhad bude zvýšeným, to může vyvolat korekční pohyb.

USDCHF

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.