Technická analýza USDCHF : 2014-05-22


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes budeme analyzovat měnový pár USDCHF. Na grafu vidíme, že ceny se nacházejí nad čarou klesajícího trendu a současně býčí model otočení trendu se může potvrdit při prorazení rezistence na úrovni 0.8956. Kromě toho, vidíme, že klouzavé průměry jsou pod cenami a již tvořily býčí model “Zlatý kříž”. Máme velké šance pro stanovení stoupajícího trendu, ale horní hranice indikátoru Bollinger Bands vyvolávalo pochybnost.


Dle oscilátorů, Stochastic vyšel ze zóny přeprodanosti a už nepředstavuje hrozby pro stoupající trend. Avšak OsMA během poslední relace klesl, což hovoří o oslabení páru USDCHF.


Dle našeho názoru, cena páru nejspíše prorazí rezistenci na úrovni 0.8956 a zamíří na stranu další rezistence na úrovni 0.9081. Avšak rezistence na úrovni 0.8956 má průměrnou sílu, proto nutné zvážit riziko/výnosnost.
Začněte obchodovat s IFC Markets
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.