Technická analýza USDCAD : 2015-02-13


Manufacturing sales

Dnes v 14:30 SEČ se očekává zveřejnění výrobních objednávek v Kanadě (Manufacturing sales). Každoměsíční ukazatel se stanoví statistickým úřadem na základě údajů z minulého měsíce. Výrobní objednávky umožňují odhadnout budoucí trendy na trhu práce, a také růst spotřebitelských výdajů a investic. Očekáváme, že v tuto dobu lze pozorovat růst volatility měnového páru USD/CAD.

Technical-Anaysis-Charts-USD/CAD

Podívejme se na chování tohoto instrumentu na H4 grafu. Cena se konsolidovala v trojúhelníku, který nemá jasně vyjádřený směr. Oscilátor RSI-Bars také zabral boční koridor. Nejopatrnější způsob v této situaci je umístění dvou čekajících příkazů opačným směrem. Dovolme, aby trh sam vybral scénář pohybu. Nejvýznamnější úrovně 1.27082 a 1.24257 se potvrzují fraktály Billa Williamse, hranicemi kanálu Donchian a historickými hodnotami trendového indikátoru Parabolic. Dvě pozice mohou být umístěny symetrickým způsobem: po otevření jednoho z příkazů, druhý příkaz může být odstraněn – trh vybral směr. Po otevření čekajícího příkazu stop posunujeme vzápětí za signálem Parabolic každé 4 hodiny na další fraktální maximum (krátká pozice), nebo minimum (dlouhá pozice). Takže, změníme potenciální poměr profit/loss ve svůj prospěch.

PoziceProdej
Sell stoppod 1.24257
Stop lossnad 1.27082
PoziceNákup
Buy stopnad 1.27082
Stop losspod 1.24257

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.