Technická analýza USDCAD : 2014-12-23


V očekávání býků

Podívejme se na graf měnového instrumentu USD/CAD. Cena je konsolidována v rámci bočního koridoru a připravuje se k novému býčímu impulse. Historické hodnoty ParabolicSAR se pohybují podél trendové linie H4. Nejdůležitější signál technické analýzy přišel ze strany oscilátoru RSI-Bars, jehož signál provedl „správný obrat“ a vrátil se z opačné strany k medvědí linii rezistence. Očekáváme, že další bar překročí rezistence oscilátoru 61.4968% současně s průrazem cenové úrovně 1.16491. Poznamenejme, že tato hodnota se potvrzuje fraktálem Billa Williamse a horní hranicí kanálu Donchian Channel. Zadaná úroveň může být použita k otevření čekajícího příkazu k nákupu s fixací rizika pod podporou 1.15571, která překoná linii H4.

USD/CAD

Po otevření pozice je třeba pohybovat stop vzápětí za hodnotami Parabolic do oblasti dalšího fraktálního minima. Stačí provádět obnovení každý den současně s formováním nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceNákup
Buy stopnad 1.16491
Sell losspod 1.15571
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.