Technická analýza USDCAD : 2014-12-15


Kanadská měna nadále ztrácí pozice

Podívejme se na graf instrumentu USD/CAD:H4. Na základě klesajících cen ropy kanadská měna nadále ztrácí pozice. Cena instrumentu se pohybuje v rozmezí denní a H4 vzestupných trendů – je pozorována býčí synchronizace rozsahů. Trend se potvrzuje hodnotami indikátoru ParabolicSAR, které překonají linii a fraktální hladinu podpory. Sklon kanálu Donchian je také směřován do strany zelené zóny. Neexistují žádné protiklady i ze strany oscilátoru RSI-Bars. V současné době jeho signal se blíží k lokální hladině rezistence 76.2609%. Očekáváme, že překročení této hladiny vznikne současně s průrazem cenové hladiny rezistence 1.15294, která může být použita k otevření čekajícího příkazu na Nákup. Rizika omezujeme fraktálem podpory Billa Williamse 1.15106, který je zesílen historickými hodnotami Parabolic.

USD/CAD


Po otevření pozice stop je třeba pohybovat vzápěti za hodnotami Parabolic do oblasti dalšího fraktálního minima. Stačí provádět aktualizaci každý den současně s formováním nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceNákup
Buy stopnad 1.15294
Stop losspod 1.15106
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.