Technická analýza USDCAD : 2014-11-25


HDP USA - třetí kvartál

Dnes v 14:30 (SEČ) budou zveřejněny dva ekonomické indikátory: index (Core retail sales, CRS) v Kanadě a předběžný čtvrtletní HDP v USA. CRS se vydává měsíčně statistickým úřadem a zobrazuje relativní změnu objemu maloobchodních tržeb všech výrobků s výjimkou vozidel, které činí 20% ze všeho objemu. CRS je měsíčním měřením všech výrobků prodávaných maloobchodníky na základě vzorku z maloobchodních prodejen různých typů a velikostí. Index určuje dlouhodobé trendy spotřebitelské aktivity. Čtvrtletní HDP USA může především dlouhodobé investory zajímat. Připomeňme si, že HDP vyjadřuje cenu průmyslových výrobků a služeb. Indikátor HDP zobrazuje změnu ukazatele vůci hodnotě předchozího čtvrtletí (%). Podle našeho názoru, v současné době největší volatilitu lze očekávat ze strany US měny vůci ostatním likvidním instrumentům.

technical-analysis-charts-USD-CAD

Podívejme se na instrument USD/CAD na H4 grafu. Cena je připravena k pohybu do strany zelené zóny, o čem svědčí otočení trendového indikátoru Parabolic. Fraktální úroveň support 1.11835 překročí denní medvědí trendovou linii, což umožňuje ji použít k jistému omezení rizik dlouhé pozice. Čekající příkaz k prodeji může být umístěn nad úrovní 1.13146, který se take potvrzuje historickými hodnotami Parabolic a fraktálem. Konzervativním obchodníkům doporučujeme zafixovat průraz úrovně rezistence 56.1854% оscilátoru RSI-Bars. Tento signal má potvrdit otevření čekajícího příkazu.

Po otevření pozice je třeba pohybovat stop vzápětí za hodnotami Parabolic do oblasti dalšího fraktálního minima. Stačí provádět aktualizaci každý den současně s formováním nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceNákup
Buy stopnad 1.11835
Stop losspod 1.13146
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.