Technická analýza USDCAD : 2014-11-04


Obchodní bilance

Dnes v 14:30 (SEČ) se očekává zveřejnění obchodní bilance ve Spojených státech a v Kanadě (Trade Balance). Tento ukazatel je poměr mezi objemem vývozu a dovozu. Pokud rozdíl má kladnou hodnotu, pak obchodní bilance je aktivní (kladné saldo). Kladné saldo (nebo zvýšení záporného salda) je příznivým faktorem pro růst kurzu národní měny a má významný dopad na trh. Současné zveřejnění ukazatelů dvou obchodních partnerů předpokládá neodborný výklad. Z tohoto důvodu dnes můžeme očekávat nový impuls volatility pro měnový pár USD/CAD.

Měnový pár USD/CAD

Podívejme se na graf USD/CAD:H4. Cena prorazila medvědí trendovou linii do strany zelené zóny. Nové minimum a maximum jsou umístěny nad předchozími hodnotami, což dovoluje hovořit o tvoření nového býčího trendu. Poté, co historické hodnoty Parabolic překonaly trendovou linii H4, kanál Donchian se otočil nahoru, a tento signál potvrzuje náladu na trhu. Jediný vzrušující signál odpovídá předbíhajícímu oscilátoru RSI-Bars, jehož poslední bar prorazila býčí trendová linie směrem dolů. Nepravdivost průrazu může být potvrzena pouze po překročení úrovně oscilátoru 77.6035%. Domníváme se, že k tomu dojde ve stejnou dobu nebo před průrazem cenové hladiny 1.13830, která může být použita k otevření čekajícího příkazu k nákupu. V současné době v blízkosti této úrovně se tvoří býčí svíčkový model „pohlcení“ (označen žlutou barvou), který potvrzuje krátkodobý býčí trend. Předběžné omezení rizik může být použito pod úrovní fraktálního supportu 1.12557.

Po otevření pozice stop doporučujeme posouvat vzápětí za hodnotami Parabolic v blízkosti dalšího fraktálního minima. Stačí provádět aktualizaci každý den současně s výtvořením nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceNákup
Buy stopnad 1.13830
Stop lossbod 1.12557

Vážení obchodníci. Podívejte sen an výkaz autorského účtu zde.Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.