Technická analýza USDCAD : 2014-08-21


Dobrý den, vážení obchodníci.Podívejme se na chování měnového páru USD/CAD na denním grafu. Vidíme, že došlo ke zničení denního trendu a v současné době cena tvoří býčí trend na timeframe D1. Obnovují se maxima kanálu DonchianChannel, trendový indikátor ParabolicSAR potvrzuje směr trendu.

Nejsou protiklady i ze strany RSI-Bars, který začal pohyb v zelené zóně. Pro větší důvěru ve směru pohybu doporučujeme počkat na průraz nového maxima oscilátoru. Čekající příkaz k prodeji může být otevřen níže fraktální úrovně ceny 1.09900, která se potvrzuje horní hranicí kanálu DonchianChannel. Předběžné omezení rizik doporučujeme umístit níže nového supportu 1.08491. Tato úroveň byla potvrzena fraktálem Billa Williamse , a také historickými hodnotami ParabolicSAR.

Nejpravděpodobné, ale možné, že trend kvůli nepředvídanými fundamentálními faktory, se otočí, nicméně, že byl zafixován týdenní klesající trend. V tomto případě je možný silný impuls nového medvědího impulsu: otvíráme short pouze níže supportu 1.08491. Překonání této úrovně bude znamenat návrat ceny v rozmezí týdenního trendového kanálu. Po otevření jakéhokoliv z příkazů stop se rozmistuje hned po hodnotami indikátoru ParabolicSAR, v blízkosti dalšího fraktálního minima (dlouhá pozice), nebo maxima (krátká pozice). Takže, změnímě poměr profit/loss do strany bezztratového stavu. Jakmile se dosahuje beeztratového stavu, protsiměrný příkaz se uzavří.

Pozicenákup
Buy stopvýše 1.09900
Stop lossníže 1.08491

Poziceprodej
Sell stopníže 1.08491
Stop lossvýše 1.09900

Vážení obchodníci. Podívejte se na zprávu autorského účtu můžete zde.

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.