Technická analýza USDCAD : 2014-07-10


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes se na denním grafu podívejme na chování obchodního instrumentu USD/CAD. Signál předstihového indikátoru RSI-Bars potvrzuje pokračování klesajícího trendu. Jelikož oscilátory nabízejí nejsprávnější nápovědy právě během bočního pohybu, pak lze dospět k závěru o sklonu trhu k medvědím náladám. Grafická analýza potvrzuje směr – denní a týdenní kanály jsou zaměřeny na červenou zonu, linie Moving Average je umístěna nad posledními 2 svíčkami.

USDCAD

Nicméně, lokální chování ceny označuje dočasnou konsolidaci a svíčkový model „rovnováha“ (označeny žlutou barvou) to potvrzuje. Očekává se rozsáhlý pohyb. Nabízíme rozmístit čekající příkaz k prodeji pod fraktálním supportem 1.06187. Tato úroveň se potvrzuje historickými hodnotami ParabolicSAR. Omezujeme rizika nad rezistencí 1.06946, která je zesílena signálem klouzavého průměru. Každý den se stop přemisťuje směrem trendu (nad dalším fraktálním minimem) - strategie sledování trendu. Takže, změníme pravděpodobnostní poměr profit/loss ve svůj prospěch. Konzervativní tradeři mohou zafixovat výdělek blízko předchozí měsíční rezistence, která nyní působí jako podpora – úroveň 1.05183.

Směrdolů
Sell stoppod 1.06187
Stop lossnad 1.06946
Take profitnad 1.05183

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.