Technická analýza USDCAD : 2014-06-24


Dobrý den, vážení obchodníci. Podívejme se na měnový pár USD/CAD na H4 grafu. Minulý týden cena klesla pod předchozí podporou na úrovni 1,0811, což zvýšilo medvědí impuls a vedl k úrovni 1,0713. Klesající trend nyní převažuje na grafu a z tohoto důvodu domníváme se, že cena se bude pohybovat nížším úrovním. Klouzavé průměry jsou nad úrovní ceny a nejspíše budou působit jako přirozené rezistence pokud cena se snaží zpomalit pohyb.


Nicméně, trendové linie oscilátorů jsou postupně zahrnuty do zóny přeprodanosti. Např. , linie stochastického oscilátoru, která klesla na úroveň 3,57. Linie oscilátoru klouzavého průměru se blíží k předchozímu minimu, ale přesto pokračuje klesající trend. Asi linie klouzavého průměru dosáhne na minimální úroveň vzhledem k tomu, že cena vykazuje klesající trend. Dle našeho názoru a na základě této analýzy cena bude nadále klesat, jelikož není žádná vážná podpora omezit sestupný posun, a obrácené indikátory ještě nejsou potvrzeny klouzavým průměrem. Možné úrovně podpory jsou na úrovních 1.0668 a 1,0579.


Dotazy a připomínky :analytics@ifcmarkets.com

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.