Technická analýza USDCAD : 2014-06-09


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes v 16:15 (SEČ) se očekává publikaci objemů Canadian Housing Starts Housing starts. Tento ukazatel se vydává společností Canada Mortgage and Housing Corporation. Hodnota se formuje na roční bázi (x12), ale vyjadřuje změnu objemů během uplynulého měsíce. Nová výstavba stimuluje pracovní místa a služby ve stavebním sektoru. Tento ukazatel také umožňuje zhodnotit potencál růstu sektoru nemovitosti a domácí spotřebu domácností. V současné době se předpovídá pokles temp od 195 tisíc do 185 tisíc budov. Pokud prognóza bude příliš nízká, je třeba očekávat posilování kanadského dolaru vůci americké měně.

USD/CAD

Podívejme se na měnový pár USD/CAD na H4 grafu. Cena se blíží k linii rezistence D1 a provedla medvědí otočení současně s formováním svíčkového modelu „pohlcení“: je vyznačen žlutým obdélníkem na obr. Sestupný směr se potvrzuje trendovým indikátorem ParabolicSAR a kanálem PivotPoints. Cena překročila signální čáru Pivot dolů, která může být vnímána jako medvědí potvrzení. Tendence se potvrzuje směrem pohybu oscilátoru. RSI-Bars. Čekáme na průraz úrovně oscilátoru 50.22026 před upevněním cenového trendu.

Čekající příkaz k prodeji bude rozumně rozmístit pod fraktálem supportu Billa Williamse 1.09054. Stop může být zvolen na úrovni fraktálního maxima, tím spíše že ten se shoduje s historickou hodnotou indikátoru ParabolicSAR - úroveň 1.09471. Při otevření pozice doporučujeme přemisťovat stop hned po hodnotami paraboliku každé 4 hodiny po spouštění příkazu. Takže, optimalizujeme poměr výnosnost/riziko ve svůj prospěch v procesu tržní situace. Pokud se rozhodnete si odpočinout od trhu, můžete rozmístit automatický Trailing Stop s ohledem na vzdálenost mezi dvěma předchozími fraktální maximy. Tato vzdálenost na uvedeném obrázku je označena dvojitou šipkou.

Směrdolů
Оtevření pozicepod 1.09054
Stop loss nad 1.09471

Začněte obchodovat s IFC Markets
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.