Technická analýza USDCAD : 2014-05-23


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes budeme analyzovat měnový pár USDCAD. Pár po odskoku s úrovní 1.0814 vyvolává rezistenci na úrovni 1.0939. Prorazení supportu na úrovni 1.0856 během posledního obchodování vedlo ke vzniku signálu k prodeji, ale pár se rycle zotavil. Toto může být považováno jako „medvědí past“, proto lze očekávat další cenový růst. Dle našeho názoru, aktuální snímek pro pár – pásmo od 1.1276 dо 1.0856. Dle teorie, nejlepší strategie je nákup na minimech a prodej na maximech.


Nicméně, při poklesu páru USDCADpod supportem na úrovni 1.0814 drželi bychom krátké pozice s ohledem na poměr riziko/výnosnost. Pokud jde o oscilátory, MACD se nachází pod nulovou úrovní, což znamená vznik otočení trendu, OsMA je směrován nahoru zatímco Stochastic je neutrálním.
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.