Technická analýza USDCAD : 2014-05-06


USD/CAD

Dobrý den, vážení tradeři. Podívejme se na timeframe H4 měnový pár USDCAD. V současné době denní D1 tendence je dominantní - v podrobnějším měřítku H4 medvědi určují take směr pohybu. Denní klesající trend rezistence se potvrzuje posledními hodnotami trendového indikátoru. ParabolicSAR. Navíc, sledujeme průraz linie krku grafického obrazce “hlava - ramena”. To se stalo spolu s formováním svíčkového medvědího modelu „Padající hvězda“ označený žlutě na obrázku. Předpokládá se, že klesající impuls se upevní po průrazu stoupající linie supportu oscilátoru RSI-Bars. Je velmi pravděpodobné, že pozorovaná korekce se promění do medvědího trendu. Je nutno poukázat , že předpokládaný směr pohybu ceny se také potvrzuje indikátorem kanálu PivotPoints - cena překročila signální čáru dolů a šířka kanálu žužuje. Konsoliadace předchází nový tržní impuls.
Čekající příkaz k prodeji je třeba umístit pod prvním supportem PivotPoints, který se shoduje s úrovní historického minima 1.09338. Předpokládaný cíl rozmístíme na úrovni předchozího historického minima 1.09160. Tento support se potvrzuje prvním supportem PivotPoints. Při dosažení cíle pozice se provádí do bezztratového stavu nebo se zavírá. V prvním případě take profit pohybujeme do další historické úrovně 1.08751. Stop je zvolen dle nejbližší úrovně supportu na úrovni 1.09881 a pohybuje se hned po hodnotami Parabolic SAR каждые 4 часа.

Směrdolů
Оtevření pozicepod 1,09338
Předběžný cíl nad 1.09160
Předběžný stopnad 1.09881

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.