Technická analýza USDCAD : 2014-02-05


Dobrý den vážení tradeři. Dnes americká ekonomika poskytne nám ještě dvě možnosti pro vyhledávání obchodní pozice. Za prvé v 14:30 (GMT0) vyjde multiplikativní indikátor ekonomiky – stavební povolení (Building Permits) v měsíčním vyjádření. Tento ukazatel popisuje následující domací poptávku na rodinné zboží a příjmy amerického spotřebitele. Očekává se relativní růst od 6.7% do 2.3% - velmi pozitivní předpověď. Nehledě na měsíční periodu hodnocení, indikátor má dlouhodobou paměť – jeji změny mají v sobě obecné trendy růstu příjmů v předchozích několika měsících. Druhá událost míra zaměstnanosti v nezemědělském sektoru (ADP Non-Farm Employment Change) vyjde v 14:15 (GMT0) a, podle našeho názoru, má lokální vliv a proto ukazuje opačnou předpověď od 238 tisíc do 191 tisíc míst.

Dnes se podívejme na měnový pár USD/CAD. Trendový indikátor ParabolicSAR potvrzuje klesající kanál na H4 grafu. Zvýšení medvědů se začalo po průrazu modelu hlava a ramena a vzestupné trendové čáře – silný signál pro tradery, kteří čekají na korekci. V daný moment cena překročila signální čáru Pivot – sledující hranice leží na úrovni 1.10187. Jeho průraz bude přecházen východem oscilátoru RSI(14) dolů z bočního kanálu. Doporučujeme nastavit čekající příkaz na prodej a opravit ho po východu ADP Non-Farm и Building Permits. Je třeba držet příkaz pokud jeden z indikátorů bude níze než očekáváná hodnota. Pokud po publikaci novinek cena prorazí nejblížší úroveň rezistence, doporučuje se také zrušit příkaz na prodej. Trpěliví tradeři mohou korigovat pozici každé 4 hodiny podle tradenového indikátoru ParabolicSAR.

Směrdolů
Otevření poziceníže 1.10466
Cílvýše 1.10187
Předběžný stop níže 1.10968

Další vydání (GMT + 0, Greenwich): 11:00
Otázky a diskuse:e-mail:s.kamenshikov@ifcmarkets.com, Skype: ifcm_analytics,Facebook
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.