Technická analýza PCI : 2014-11-28


Medvědí očekávání

Podívejme se na denní graf instrumentu EURUSD. Cena se pohybuje uvnitř týdenního a denního medvědího trendu obsahujícího v sobě klesající kanál Donchian. V současné době pozorujeme dokončení korekce – maximum posledního baru oscilátoru RSI-Bars je umístěno na hranici překoupenosti, která předpovídá blížící otočení ceny při výstupu signalu z trojúhelníku. Hodnoty indikátoru Parabolic se pohybují podél denní trendové linie potvrzující trend. Potvrzení ze strany indikátoru Donchian bude obdrženo po průrazu úrovně supportu 1.23505, umístěný pod posledními dvěma fraktály Billa Williamse. Tato úroveň může být použita k otevření čekajícího příkazu k prodeji s předběžným omezením rizik nad 1.26072. Úroveň stopu je zesílena horní hranicí kanálu Donchian, a take posledním fraktálem rezistence.

EURUSD

V současné době nepozorujeme potvrzení medvědího trendu ze strany objemů obchodů s futures eura na Chicago Mercantile Exchange. Z tohoto důvodu, konzervativním obchodníkům doporučujeme počkat na překonání úrovně 450 000 žádostí, abychom s jistotou hovořili o pokračování trendu. Údaje obchodních objemů mohou být obdrženy zde.

Po otevření příkazu stop se pohybuje vzápětí za hodnotami indikátoru ParabolicSAR, v oblasti dalšího fraktálního maxima. Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.

Směrdolů
Sell stoppod 1.23505
Stop lossnad 1.26072

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.