Technická analýza GBPUSD : 2015-04-27


Pokračování trendu

Podívejme se na měnový pár GBP/USD na H4 grafu. Cena prorazila horní stranu rostoucího trojúhelníku a pokračovala pohyb vevnitř býčího kanálu Donchian. Poznamenejme, že trendová linie grafického kanálu se potvrzuje historickými hodnotami trendového indikátoru ParabolicSAR. V současné době existují výkyvy v blízkosti historické rezistence 1.51705. Je třeba počkat na uzavření svíčky nad tuto úroveň.

GBP/USD

Neexistujou protiklady i ze strany oscilátoru RSI-Bars. Celkový směr pohybu barů se shoduje s hlavním grafickým trendem. Konzervativním obchodníkům doporučujeme počkat na uzavření H4 svíčky nad úroveň 1.51705 (cena se utvrdí nad úroveň) a okamžitě otevřít dlouhou pozici k nákupu. Rizika mohou být omezeny posledním fraktálem podpory, která je umístěna na úrovni 1.50237. Tato úroveň se potvrzuje historickými hodnotami Parabolic a linií podpory trendového kanálu. Po otevření příkazu stop pohybujeme vzápětí za signálem Parabolic každý den na další fraktální maximum. Takže, změníme potenciální poměr profit/loss ve svůj prospěch.

PoziceNákup
Buy stopnad 1.51705
Stop losspod 1.50237

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.