Technická analýza GBPUSD : 2014-12-09


Průmyslová výroba

Podívejme se na graf instrumentu GBP/USD:H4. Cena se pohybuje v rozmezí klesajícího denního a H4 trendových kanálů – je pozorována medvědí synchronizace rozsahů. 13 denní kanál Donchian zobrazuje negativní sklon, což potvrzuje trend. V současné době nejsou žádné příznaky stabilního pohybu signálu oscilátoru RSI-Bars - byl vytvořen koridor, který má vysokou pravděpodobnost průrazu do červené zóny na úrovni 26.48%. Domníváme se, tento signál bude předcházet překročení ceny fraktální úrovně 1.55326. Při výskytu této události, bude zafixováno medvědí otočení signálu Parabolic a ničení kanálu Donchian – dostáváme potvrzení indikátorů. Předběžné omezení rizik může být určeno nad úrovní 1.57323, která se potvrzuje fraktálem Billa Williamse, historickými hodnotami Parabolic a horní stěnou kanálu Donchian.

USD/CAD

Po otevření pozice stop je třeba přemísťovat vzápětí za hodnotami Parabolic do oblasti dalšího fraktálního maxima. Stačí provádět aktualizaci každý den současně s formováním nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceProdej
Sell stoppod 1.55326
Stop lossnad 1.57323
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.