Technická analýza GBPUSD : 2014-11-10


Setrvačnost měnového trhu u očekávání

Dnes se očekávají významné fundamentální události, které mohou ovlivnit pohyb nejlikvidnějších instrumentů na měnovém trhu. To znamená, že se zaměříme na psychologickou setrvačnost trhu, která může být vyjádřena pomocí instrumentů technické analýzy. První důležitá informace vyjde ve středu – očekáváme vystoupení guvernéra Bank of England Mark Carney. Doposud nejpravděpodobnějším charakterem pohybu měnového páru GBP/USD je boční koridor, který nicméně může být prorazen na základě očekávání investorů dalšího posilení US měny.

technical-analysis-chart-eur-usd

Podívejme se na GBP/USD:H4. Cena se pohybuje v rozmezí denního a H4 trendu – je pozorována medvědí synchronizace rozsahů. V současné době pozorujeme korekci, která dokončí po průrazu fraktálního supportu 1.57789. To se stane současně s překročením historických hodnot Parabolic a otočením trendového indikátoru do strany červené zóny. Významnost úrovně supportu se potvrzuje dolní hranicí kanálu Donchian. Nejvíce vzrušující signal přišel ze strany RSI-Bars: průraz nahoru trendové linie. Konzervativním traderům doporučujeme počkat na návrat signal oscilátoru v oblasti trendového kanálu. Bude rozumné rozmístit výše úrovně 1.60252, která se potvrzuje horní Donchian a fraktálem Billa Williamse.
Po otevření pozice stop doporučujeme posouvat vzápětí za hodnotami Parabolic v oblasti dalšího fraktálního maxima. Stačí provádět obnovení každý den současně s vytvořením nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceProdej
Sell stoppod 1.57789
Stop lossnad 1.60252

Vážení obchodníci. Podívejte se na výkaz autorského účtu zde.Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.

Volání