Technická analýza EURUSD : 2014-12-29


Měnový pár EUR/USD - Pokračování trendu

Podívejme se na graf měnového instrumentu EUR/USD. V souladu s býčí náladou dlouhodobých hráčů (W1) na denním grafu se tvoří impuls do strany zelené zóny. Trendový indikátor Parabolic se pohybuje podél denní vzestupné trendové linie potvrzením náladu na trhu. Sklon kanálu DonchianChannel je také měřován do strany zelené zóny. Jediný výstražný model je neutrální trend oscilátoru RSI-Bars. Jako potvrzující signál můžeme uvažovat průraz podpory 27.5216%, která pravděpodobně bude předcházet silný impuls a překročení cenové úrovně 1.21576. Tato úroveň může být použita k otevření čekajícího příkazu s omezením rizik nad fraktální rezistencí 1.25768. Tato klíčová úroveň se také potvrzuje historickými hodnotami ParabolicSAR, horní hranicí kanálu Donchian, a také překročením s trendovou linií D1. Domníváme se, že navrhovaný systém kontroly rizika musí být vhodným pro konzervativní obchodníky.

EUR/USD

Po otevření pozice stop je třeba pohybovat vzápětí za hodnotami Parabolic do oblasti dalšího fraktálního maxima. Stačí provádět aktualizaci každý den současně s formováním nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.

PoziceProdej
Sell stoppod 1.21576
Stop lossnad 1.25768

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.