Technická analýza EURUSD : 2014-11-05


Pokles eura

Dnes podívejme se na denní graf měnového páru EUR/USD. V současné době cena se pohybuje v rozmezí sestupného trendového kanálu D1 – je malá korekce v každodenním trendu. Významnost medvědímu trendu přidává klesající týdenní kanál. Máme všechna potvrzení směru pohybu ceny ze strany trendových indikátorů: historické hodnoty Parabolic se pohybují podél trendové linie, a cena se dotýká spodní stěnu kanálu Donchian. Nejsou protiklady ze strany оscilátoru RSI-Bars: signal vyšel ze zóny klesajícího kanálu a prorazila linii rezistence (označena červeným oválem na obr.). To vává nám další potvrzující signal o pokračování aktuálního trendu. Očekáváme dokončení korekce ceny současně s dotykem úrovně fraktální rezistence na úrovni 1.26080. Aktuální úroveň ceny může být použita k otevření okamžitého příkazu. Rizika omezujeme úrovní 1.27793, která je potvrzena fraktálním maximem a překročením s denní trendovou linií.

валютная пара EUR/USD

Po otevření pozice stop doporučujeme posouvat vzápětí za hodnotami Parabolic v oblasti dalšího fraktálního maxima. Stačí provádět aktualizaci každý den současně s formováním nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceProdej
Sellaktuální cena
Stop lossnad 1.27793

Vážení obchodníci. Podívejte se na výkaz autorského účtu zde.Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.