Technická analýza EURUSD : 2014-07-08


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes se podívejme na chování obchodního instrumentu EUR/USD na denním grafu. Signál oscilátoru RSI-Bars prokázal tři postupné bary pod trenodovou čárou – první signal oslabení býků. Je třeba také poznamenat, že cena je velmi blízko k poslední hodnotě trendového indikátoru ParabolicSAR - možná její překročení směrem dolů se zničením fraktální rezistence na úrovni 1.35727. Čekající příkaz k prodeji doporučujeme rozmístit níže další úrovně 1.34988, která je poslední hranice týdenního rostoucího trendu. Přitom rizika jsou omezeny poslední rezistencí 1.36972.

EURUSD

Existuje pravděpodobnost druhého scénáře – poslední korekce měsíčního trendového kanálu. V tomto případě cena proráží trendovou linii D1 nahoru. Zároveň probíhá průraz denní rezistence signálu RSI-Bars. Bude optimálně provádět nákup nad fraktální úrovní 1.36972 s omezením rizika pod 1.35727.
V obou případech každý den dynamický stop pohybujeme směrem trendu – strategie sledování trendu. Takže změníme pravděpodobnostní poměr profit/loss ve svůj prospěch.

Směrdolů
Sell stoppod 1.34998
Stop lossnad 1.36972

Směr nahoru
Buy stopnad 1.36972
Stop losspod 1.35727

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.