Technická analýza EURUSD : 2014-07-08


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes se podívejme na chování obchodního instrumentu EUR/USD na denním grafu. Signál oscilátoru RSI-Bars prokázal tři postupné bary pod trenodovou čárou – první signal oslabení býků. Je třeba také poznamenat, že cena je velmi blízko k poslední hodnotě trendového indikátoru ParabolicSAR - možná její překročení směrem dolů se zničením fraktální rezistence na úrovni 1.35727. Čekající příkaz k prodeji doporučujeme rozmístit níže další úrovně 1.34988, která je poslední hranice týdenního rostoucího trendu. Přitom rizika jsou omezeny poslední rezistencí 1.36972.

EURUSD

Existuje pravděpodobnost druhého scénáře – poslední korekce měsíčního trendového kanálu. V tomto případě cena proráží trendovou linii D1 nahoru. Zároveň probíhá průraz denní rezistence signálu RSI-Bars. Bude optimálně provádět nákup nad fraktální úrovní 1.36972 s omezením rizika pod 1.35727.
V obou případech každý den dynamický stop pohybujeme směrem trendu – strategie sledování trendu. Takže změníme pravděpodobnostní poměr profit/loss ve svůj prospěch.

Směr dolů
Sell stop pod 1.34998
Stop loss nad 1.36972

Směr nahoru
Buy stop nad 1.36972
Stop loss pod 1.35727

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.