Technická analýza AUDUSD : 2015-04-20


Připravujeme se k případnému výstupu z neutrálního trendu

Dnes chtěli bychom vám představit denní graf měnového páru: australský dolar / americký dolar nebo AUDUSD. Národní banka Číny v neděli (CB) snížila rezervní požadavky vůci komerčním bankam Číny s cílem stimulovat kreditování a další hospodářský rozvoj. Austrálie je největším dodavatelem zdrojů pro Čínu. Účastníci trhu se domnívají, že případné zvýšení poptávky po surovinách, v případě pokračujícího vysokého růstu čínské ekonomiky, může přispět k posílení australské měny. V pondělí díky tomu AUDUSD během měsíce dosáhl maxima 0,7842. Nevylučujeme pokračování jeho růstu. Ve středu ráno v Austrálii vyjde inflace za první čtvrtletí. Ta, dle prognóz, se zmenší, což může poskytnout australskému dolaru další podporu. Potom další významná statistika se objeví pouze na začátku května.

AUDUSD

Na denním timeframe, graf AUDUSD:D1 více než dva mesíce se nachází v neutrálním trendu. Ten v současné době vzrůstá a včera aktualizoval roční maximum. Indikátor Parabolic tvořil signál k nákupu. Graf RSI přesáhl úroveň 50 a zatím nedosáhl oblastí překoupenosti. Nevylučujeme pokračování býčího impulsu v případě výstupu z neutrálního trendu, průrazu horní linie indikátoru Donchian a fraktální úrovně 0,7912. Může tam být umístěn čekající příkaz k nákupu. Předběžná fixace rizika je možná na úrovni posledního dolního fraktálu a zformovaného signálu Parabolic 0,7535. Po otevření čekajícího příkazu pohybujeme stop vzápětí za signály Parabolic a Donchian (pokud se objeví) každý den na další fraktální minimum. Takže, změníme potenciální poměr profit/loss ve svůj prospěch. V případě, pokud cena překoná úroveň stopu, bez dityku příkazu, pozici doporučujeme odstranit: na trhu jsou vnitřní změny, které nebyly vzáty v úvahu.

PoziceNákup
Buy stopnad 0,7912
Stop losspod 0,7535
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.