Technická analýza AUDUSD : 2014-12-10


Základní sazba Nového Zélandu

Podívejme se na graf instrumentu AUD/USD:H4. Cena se pohybuje v rozmezí klesajícího denního a H4 trendových kanálů – je pozorována medvědí synchronizace rozsahů. 13 denní kanál Donchian zobrazuje negativní sklon, což potvrzuje trend. V současné době neexistují žádné příznaky stabilního pohybu oscilátoru RSI-Bars - je sformována lokální úroveň „překoupenosti“ 53.7114%, která třikrát se potvrdila signálem indikátoru. Domníváme se, že formování nového maxima pod touto úrovní bude předcházet překročení ceny fraktální úrovně podpory 0.82183. Při vyskýtu této údálosti bude zafixováno medvědí otočení signálu Parabolic a ničení kanálu Donchian. Předběžné omezení rizik může být určeno nad úrovní 0.83743, která se potvrzuje fraktálem Billa Williamse, historickými hodnotami Parabolic a horní stěnou kanálu Donchian.

technical-analysis-charts-AUD-USD

Po otevření pozice stop je třeba pohybovat vzápětí za hodnotami Parabolic do oblasti dalšího fraktálního maxima. Stačí provádět aktualizaci každý den současně s formováním nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceProdej
Sell stoppod 0.82183
Stop lossnad 0.83743
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.