Technická analýza AUDUSD : 2014-10-24


Australský dolar - Možný býčí impuls

Рodívejme se na denní graf měnového páru AUD/USD. V současné době lze vidět konsolidaci ceny vevnitř sestupného denního trendového kanálu. Nejsou pozorovány žádné protiklady ze strany oscilátoru RSI-Bars: jeho pohyb vzhůru nám dává důvod předpokládat rychlou směnu na býčí trend. Je to možné, ale nepravděpodobné otočení trendu v důsledku nepředvídaných základních faktorů, jelikož byl zafixován měsíční klesající trend. V případě nového medvědího impulsu je třeba zafixovat prorazení úrovně oscilátoru na úrovni 30.2495%. Konzervativním traderům doporučujeme počkat na potvrzující býčí signály od trendových indikátoru Parabolic a DonchianChannel přo překročení cenové úrovně na úrovni 0.8915. Tuto úroveň lze používat k nastavení čekajícího příkazu k nákupu. Ten je zesílen horní stěnou kanálu Donchian, hodnotami Parabolic a fraktálem Billa Williamse. Doporučujeme omezit rizika na úrovni 0.8619. Tato úroveň je potvrzena fraktálem a dolní stěnou kanálu Donchian.

měnový pár AUD/USD

Po otevření pozice stop doporučujeme posouvat vzápěti za hodnotami Parabolic v oblasti dalšího fraktálního minima. Stačí provádět aktualizaci každý den vytvořením nového fraktálu Billa Williamse (5 svíček). Takže, změníme možný poměr profit/loss do strany bezztratového stavu.
PoziceNákup
Buy stopnad 0.8915
Stop losspod 0.8619

Vážení obchodníci. Podívejte se na výkaz autorského účtu zde.Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.