Technická analýza AUDUSD : 2014-08-13


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes podívejme se na chování měnového páru AUD/USD. Nejspíše, měnový pár tvořil opačný model od 9měsíčního maxima na úrovni 0,9502 do posledního supportu na úrovni 0,9240, nebo ten může být široký rozsah mezi vyšší úrovní 0,9502 a dolní na 0,9207. V případě pokud pozorujeme krátkodobé tvoření, klesající trendové linie předpokládají převahu medvědích nálad. Kromě toho, jednoduché klouzavé průměry tvořily trojitý "smrtelný" kříž, potvrzující očekávání posunutí sklonu dolů. Nicméně, podpora na úrovni 0,9240 je 161,8% rozšiřením vzestupného pohybu od 0,9329 dо 0,9471, předchozí minimum bylo označeno asi mezi 0,9240 a 0,9207, které předpokládá, pravděpodobné tyto úrovně supportu je těžké překročit.


Na grafu níže jsou uvedeny denní objemy obchodování s futures a opciemi na na Chicago Mercantile Exchange. Vidíme, že během posledních obchodů tohoto měnového páru nacházející se v bočním trendu, objem obchodů se snížil. Když byla tvořena velká medvědí svíčka 7. srpna, objem obchodů byl vysokým směřující k posílení medvědího trendu.

AUDUSD

Рodívejme se na oscilátory: MACD postupně klesá a ponechává prostor pro pokles do nižších úrovní předpokládav pokračování klesajícího trendu. Stochastický oscilátor klesl a náchazí se výše zony přeprodanosti; s ohledem na klesající trend v krátkodobě perspěktivě, oscilátor klesl více. Klouzavý průměr oscilátoru (OsMA) předpokládá pokračování korekce. Dle našeho názoru, klesající trend existuje zatím co objem potvrzuje medvědí svíčkové modely, aktuální pohyb nahoru je způsoben supportem na úrovni 0,9241, a silnějším supportem na úrovni 0,9207, kde jsou rozmístovány příkazy na nákup. Domníváme se, že medvědí v současné době hromadí sílu a ceny znovu se vrátí k dolní hranici na úrovni 0,9241, a nejspíše prověřují pevnost dolního supportu na úrovni 0,9207.


Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.

Volání