Technická analýza AUDUSD : 2014-08-07


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes podívejme se na chování měnového páru AUD/USD. Tento měnový pár se nachází v dlouhodobém rostoucím trendu, ale v rozmezí denního rozsahu vznikne model obrácení a ceny pádají na minimum během 2 měsíců. V současné době, ceny měnového páru se nacházejí níže, než předpokládané klesající trendové linie, a jak vidíme, existuje pravděpodobnost nastavení medvědího trendu. Kromě toho klouzavé průměry tvoří negativní trojitý kříž, který zvýšuje medvědí očekávání. Tato svíčka měnového páru je medvědím pohlcením, dnes ta výrazně klesla. Byl také průlom Bolingerova pásma. Ostatně, svíčka není ještě dokončena, a proto její signál není aktivní. Dnes máte počkat na uzavření obchodů, abyste vyvodili patřičné závěry. Při poklesu ceny do dalšího supportu nejsou žádné překázký, pravděpodobně další supportu bude tvořen na úrovni 0,9240, která se nachází 161,8% roztažení Fibonacci od 0,9329 dо 0,9471. Takže, na základě analýzy cen očekáváme, že měna bude pohybovat níže 0.9240.


Na grafu níže jsou uvedeny denní objemy obchodování s futures a opcimei na Chicago Mercantile Exchange. Vidíme, že 28, 29 a 30. července obchodní objemy rostly, a 30. července v případě vysokých obchodních objemů, ceny prorazily support na úrovni 0.9329. V konečném důsledku v podmínkách dnešních medvědích obchodů budeme očekávat vypuštění obcodních objemů CME pro potvrzení opodstatnosti medvědí svíčky.

AUD/USD

Podívejme se na oscilátory: MACD postupně snižuje, a existuje pravděpodobnost dalšího poklesu na dolní úrovně. Stochastický oscilátor překročil svou signální linii, klouzavý průměr oscilátoru je neutrálním. Dle našeho názoru, klesající trend nadále pokračuje ve směru úrovně 0,9240, a pokud považujeme uzavření aktuální svíčky jako velké medvědí pohlcení, pak existují šance překročit úroveDobrý den, vážení obchodníci. Dnes podívejme se na chování měnového páru AUD/USD. Tento měnový pár se nachází v dlouhodobém rostoucím trendu, ale v rozmezí denního rozsahu vznikne model obrácení a ceny pádají na minimum během 2 měsíců. V současné době, ceny měnového páru se nacházejí níže, než předpokládaní klesajícího trendové linie, a jak vidíme, existuje pravděpodobnost nastavení medvědího trendu. Kromě toho klouzavé průměry tvoří negativní trojitý kříž, který zvýšuje medvědí očekávání. Tato svíčka měnového páru je medvědím pohlcením, dnes ta výrazně klesla. Byl také průlom Bolingerova pásma. Ostatně, svíčka není ještě dokončena, a proto její signál není aktivní. Dnes máte počkat na uzavření obchodů, abyste vyvodili patřičné závěry. Při poklesu ceny do dalšího supportu nejsou žádné překázký, pravděpodobně další suppoortu bude tvořen na úrovni 0,9240, která se nachází 161,8% roztažení Fibonacci od 0,9329 dо 0,9471. Takže, na základě analýzy cen očekáváme, že měna bude spohybovat níže 0.9240.


Na grafu níže jsou uvedeny denní objemy obchodování s futures a opcimei na Chicago Mercantile Exchange. Vidíme, že 28, 29 a 30 července obchodní objemy rostly, a 30. července v případě vysokých obchodních objemů, ceny prorazily support na úrovni 0.9329. V konečném důsledku v podmínkách dnešních medvědích obchodů budeme očekávat vypuštění obcodních objemů CME pro potvrzení opodstatnosti medvědí svíčky.

AUD/USD

Podívejme se na oscilátory: MACD postupně snižuje, a existuje pravděpodobnost dalšího poklesu na dolní úrovně. Stochastický oscilátor překročil svou signální linii, klouzavý průměr oscilátoru je neutrálním. Dle našeho názoru, klesající trend nadále pokračuje ve směru úrovně 0,9240, a pokud považujeme uzavření aktuální svíčky jako velké medvědí pohlcení, pak existují šance překročit úroveň 0,9207. Kromě toho, pokud obchodní objemy rostou, pak naše nadějě pro nastavení medvědího trendu se potvrdí jiným instrumentem analýzy. Nakonec, doporučujeme obchodovat níže úrovně 0,9207, kde je tvořen dvojitý vrchol dlouhodobého modelu obrácení, který bude zahájit klesající trend.


Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.