Technická analýza AUDUSD : 2014-05-20


Dobrý den, vážení obchodníci. Dnes se podíváme na graf Australského dolaru proti Americkému dolaru. Je zřejmé klesající trend v denních periodách, ačkoli v delším časovém horizontu. Pár se obchoduje v rozmezí 0.9406/0.9225. Jak je vidět v grafu, je pravděpodobně formování obráceného modelu a právě modelu „dvojitý vrchol“. Kromě toho, cena prorazila čáru rostoucího trendu a zastavila se na úrovni supportu 0.9263, kde je umístěn 50 SMA.


Je pravděpodobné, že support na úrovni 0.9199 může být testován a v případě dalšího poklesu ceny bude nastaven klesající trend. Oscilátor OsMA se nachází dole předpokládav pokračování medvědího pohybu. Ale MACD se nachází nad nulovou úrovní, což hovoří o tom, že býčí trend není ještě u konce. Stochastic je zahnrut do zony přeprodanosti, ale myslíme, že existuje potenciál dalšího pohybu dolů. Dle našeho názoru, cena dosáhne supportu na úrovni 0.9199. Proto očekáváme ses kupení příkazů na nákup a poté jsme si prohlédnuli by analýzu.
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.