Technická analýza AUDUSD : 2014-03-17


Dobrý den, vážení tradeři. Dnes v 15:00 (SEČ) čekáme na vypuštění indexu podnikatelského optimisma Spojených států v sektoru bytové výstavby (NAHB Housing Market Index). Statistická data poskytuje národní asociace stavitelů domů na základě výslechů 900 stavebních firem. Předpověděná hodnota je 50 – hraniční hodnota mezi optimistickými a pesimistickými očekáváními pro sektor výstavby ve Spojených státech. Pokud skutečná hodnota indikátoru klesne níže této úrovně, je třeba očekávat oslabení americké měny, jelikož stavba nových domů značně působí na prodeje zboží sekundární poptávky.

Dnes budeme sledovat pohyb australského dolaru na H4 grafu. Denní a H4 trendy mají býčí směr. Očekáváme, že východ ze zóny konsolidace vznikne při průrazu významné rezistence nahorů výše úrovně 0.91019. Je vidět, že současně trendový indikátor ParabolicSARklesne níže ceny a potvrdí existující tendenci. Zároveň je vysoká pravděpodobnost, že v této době cena vyjde za hranice Pivot kanálu.
Vybereme cíl na základě tradiční strategie – nejblížší historické minimum níže úrovně Fibonacci 161.8%. V daný moment to se shoduje s úrovní 0.91607. Doporučuje se rozmístit stop na úrovni prvního supportu Pivot – 0.89943 a posouvat vzápětí za hodnotami indikátoru ParabolicSAR, jakmile bude překročit předběžnou úroveň stopu. Je třeba otevřít příkaz 15 minut před zveřejněním NAHB Housing Market Index. Držeme příkaz, pokud hodnota makroekonomického indikátoru bude níže předpověděnáé úrovně.

Směrnahoru
Оtevření pozicevýše 0.91019
Cílníže 0.91607
Předběžný stopníže 0.89943

Začněte obchodovat s IFC Markets
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.