Technická analýza AUDUSD : 2014-02-18


Dobrý den vážení tradeři. Po včerejších bankonvních prázdnin ve Spojených státech věnované oslavě Prezidentského Dne, trh se znovu vrací ke stavu aktivních obchodů americké měny. Nadále očekáváme klíčové makroekonomické údalosti. Připomeňme si, že dnes v 14:00 (SEČ, serverový čas) tradeři hledají vstupní bod po publikaci čistého objemu nákupů amerických cenných papírů (TIC Long-Term Purchases). Tento indikátor se měsíčně vydává Ministerstvem Financí a odráží dynamiku dlouhých investic v americké ekonomice. Pokud skutečná hodnota bude nižší než předpokládaná úroveň (28.9 B), je třeba očekávat oslabení americké měny. Všimněme si, že přesně za hodinu vyjde index podnikatelského optimismu v sektoru NAHB Housing Market Index. Tento statistický koeficient se vydává národní asociací podnikatelů a umožňuje posoudit situaci se současným a předpokládaným prodejem domů. Navzdory omezenému vlivu této zprávy na ekonomickou ekonomiku, je třeba brát v úvahu možnou volatilitu trhu po publikaci.

Podívejme se, jak se technická situace změnila pro australský dolar za den - podívejte se včerejší technickou analýzu. De facto cena driftovala uvnitř trojúhelníku, horní vrchol kterého přímo ukazuje nejpravděpodobnější následný pohyb. H4 vzestupná tendence se potvrzuje trendovým indikátorem ParabolicSAR, ale pro jistý východ z trojúhelníku potřebujeme průraz úrovně 63.70968 oscilátorem RSI(14). Očekáváme, že to se stane při průniku rezistence 0.90810 a současnému průniku horní strany trojúhelníku. Další stabilní úroveň bude umístěna na úrovni 0.91134. Omezujeme rizika historickým minimem 0.90123, které je potvrzen prvním supportem Pivot.
Je třeba rozmístit čekající příkaz k nákupu výše než úroveň 0.90810 za 15 minut do vypuštění Long-Term Purchases. Příkaz se zachovává jenom pokud makroekonomický ukazatel klesne níže než předpokládaná úroveň 28.9 B. Při otevření pozice je třeba posunovat stop podle hodnotám indikátoru ParabolicSAR. Všimněme si, že v každém případě je teba držet pozici ne více než hodinu, jelikož v 15:00 (SEČ, serverový čas) vyjde index podnikatelského optimismu v sektoru bytové výstavby. Za 15 minut do vypuštění tohoto ukazatele konzervativní tradeři převedou pozici do bezztratového stavu nebo uzavřou ji. Připomeňme, že můžete nastavit čas nuceného zavření pozice pomocí časovače serveru.

Směrnahoru
Оtevření poziceиvýše 0.90810
Cílníže 0.91134
Předběžný stopníže 0.90123

Další vydání (SEČ/UTC + 1): 12:00
Otázky a diskuse:e-mail:s.kamenshikov@ifcmarkets.com, Skype: ifcm_analytics,Facebook
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.