Technická analýza AUDUSD : 2014-02-17


Dobrý den vážení tradeři. Dnes v 14:00 (SEČ, serverový čas) očekáváme vypuštění výkazu čistého přílivu dlouhodobého kapitálu v USA (TIC Long-Term Purchases). Tento indikátor se vydává jednou za měsíc Ministerstvém fiancní a odráží dynamiku dlouhých investic v americké ekonomice. Je-li skutečná hodnota je nižší než předpokládaná úroveň (-24.7 B), je třeba očekávat oslabení americké měny.

Podívejme se na technické signály pro australský dolar. Trendový kanál pokračuje svůj vzestupný pohyb nahoru. Podle ParabolicSAR končí korekce. Ale neměli bychom zapomínat, že úplné potvrzení obnovení růstu dostaneme pouze tehdy, když končí divergence oscilátoru RSI(14) spolu s průrazem nahoru úrovně 63.70968 tohoto indikátoru. Podle našeho názoru po vzniku této události je vysoká pravděpodobnost překonání rezistence 0.90687. Tato klíčová úroveň dá podnět měnovému páru, jelikož je zesilována předchozími hodnotami ParabolicSAR a první rezistencí Pivot.
Je třeba umístit čekající příkaz k nákupu výše této úrovně za 15 minut do vypuštění Long-Term Purchases. Příkaz se zachovává jenom, pokud ukazatel klesne níže než předpokládaná úroveň. Předběžný limit rizik určujeme podle posledního minima na úrovni 0.89269. Přo otevření pozice je třeba posunovat stop podle hodnot indikátoru ParabolicSAR. Všimněme si, že v každém případě je třeba držet pozici méně než hodinu, jelikož v 15:00 (SEČ, serverový čas) vyjde index podnikatelského optimismu v sektoru bytové výstavby. Za 15 minut do vupuštění tohoto ukazatele konzervativní tradeři převedou pozici do bezztratového stavu nebo uzavřou ji.

Směrnahoru
Оtevření pozicevýše 0.90687
Cílníže 0.91250
Předběžný stopníže 0.89858

Další vydání (SEČ/UTC + 1): 12:00
Otázky a diskuse :e-mail:s.kamenshikov@ifcmarkets.com, Skype: ifcm_analytics,Facebook
Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.