Poradci na MT4


Na platformě MetaTrader 4 existuje možnost automatizovat obchodování a technickou analýzu pomocí vestavěného programovacího jazyka MQL4.


Uživatelé vytvářejí Advisors (automaticky obchodující roboty) a vlastní indikátory přímo z MT4 redaktoru MetaEditor. V tomto redaktoru se provádí všechny potřebné kroky pro vytvoření poradců včetně odlaďování, testování, optimizace a kompilace programů.Pro vypuštění poradce na zvoleném finančním instrumentu je nutno jej připojit ke grafu tohoto instrumentu. Pro připojení ke grafu v terminále MT4 se vybírá poradce z kontextového menu " Navigator - Poradci" a myšem se přetahuje na požadovaný graf nebo dvojitým kliknutím na poradci se připoutává k aktivnímu grafu. Během připojení poradce v dialogovém okně nastavení poradce se zadávají všechna potřebná nastavení.


Pokud uživatel si přeje použit poradce na jazyku MQL4 na platformě NetTradeX, pak tento poradce může být převeden na jazyku NTL+. Více informací uživatel může najít zde.


.

Všechny účební materiály jazykem MQL4, a také o servisu obchodních signálů je možno nalézt na stránce user community tohoto jazyka.

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání