Evropská investiční konference


EVROPSKÁ INVESTIČNÍ KONFERENCE

Datum provádění: 26-27 listopadu 2015
Webové stránky: www.eic.cfainstitute.org

V listopadu roku 2015 náš tým navštívil Evropskou investiční konferenci zorganizovanou institucí CFA (Chartered Financial Analyst) pro profesionály v investiční oblasti: přední portfolioví manažeři, analytici, investiční manažeři a vedení společností z finančního sektoru. Konference byla věnována praktickým otázkám řízení investic v kontextu současné makroekonomické situace stejně jako novým technologiím a nejúspěšnější praxi v řízení investic.

Byli jsme rádi za možnost komunikovat s profesionálními investory z více než 54 zemí světa stejně jako předložit naše inovativní produkty: obchodní platformu NetTradeX, technologii vytvoření vlastních obchodních instrumentů PCI GeWorko a jedinečnou službu portfoliových investic Portfolio Spread.

Konference nám umožnila nejenom vyprávět o našich nových produktech, ale také získat cennou zpětnou vazbu od našich existujících a potenciálních zákazníků, abychom dále rozvíjeli naše produkty, poskytnuli zákazníkům službu maximálně odpovídající novým cilům a záměrům, které diktuje současný finanční svět.

Fotografie z akce:

Volání