Nové příležitosti


Výměnný nebo měnový kurz nazývají jednotku jedné národní měny vyjádřené v jednotkách jiné národní měny.

Pro mnoho traderů aktivně obchodující na finančních trzích má velký význam velké množství obchodních instrumentů. Pokud člověk má nahromaděný obchodní systém (mechanický nebo vizuální založený na uznání nějakých opakovácích grafickách obrázků), čím více instrumentů existují, tím častěji mohou vzniknout možnosti pro vstup na trh.

V poslední době mezi tradery a investory, kteří obchodují na finančních trzích, získává větší popularitu obchodně analytický terminál NetTradeX vyvinutý od vysoce kvalifikovaných programátorů firmy s názvem NetTradeX Corp. (www.nettradex.com). Aktivní použití NetTradeX se pozoruje v takových zemích jako Japonsko, Irán, Indie, Indonézie, arabské země, Rusko atd.

Vysoké požadavky na současné technologie obchodu a komplikované vzájemné vazby mezi finančními aktivy podmiňují nutnost vyhledávání nových přístupů k analýze a obchodu s finančními instrumenty. Takový nový přístup k obchodu byl nabízen společností NetTradeX pomocí finanční společnosti IFC Markets. Společný produkt se nazývá "Metoda obchodování s kompozitními portfolii GeWorko".