Výkaz CFTC – býčí nálady vůci euru jsou obnoveny


24/2/2014
V nejnovějších zprávách CFTC včetně údajů 18. února je zobrazeno, že býčí nálady se objevily vůci evropským hlavním měnám, jako jsou еuro a britská libra, ale kromě švýcarského franku. Zároveń negativní dynamika mírně zvýšuje vůci kanadskému dolaru , švýcarskému franku a japonskému jenu. Čistá krátká pozice na australský dolar mírně zmenšila do $ 4010000000.


Еuro ukázal nejvýznamnější týdenní změny když se vrátilo k čisté dlouhé pozici ve výši 1,47mlrd. i když to nic neznamená, protože euro měnil svou pozici každý týden za posledních několik měsíců. Britská libra se postupně vybudovala největší čistou dlouhou pozici ve výši $ 2.32 mlrd, zatímco japonský jen zachovává největší čistou krátkou pozici.


Tradeři zčásti zavřeli své krátké pozice na аustralský dolar, ale dlouhodobý trend jako prve je negativním. medvědí trend na japonský jen není přesvědčivý kvůli malým negativním týdenním změnám a také nejistotě o směru páru USDJPY. Vůci kanadskému dolaru převažují medvědí nálady zvýšením pozice o 0720000000 dolary při negativním trendu, což zvýšuje šance na pokračování současných okolností.

Poznámka

Tento přehled má informativně poznávací charakter a publikuje se zdarma. Všechny údaje, uvedené v přehledu, jsou získány z otevřených zdrojů, jsou uznávány více méně spolehlivé. Přitom, neexistují žádné garance, že uvedená informace je úplná a přesná. Přehledy se v budoucnu neobnovují. Veškerá informace v každém přehledu, včetně názorů, ukazatelů, grafů, je pouze poskytována a není finančním poradenstvím nebo doporučením. Celý text nebo jeho jakákoliv část a také grafy nelze považovat za nabídku provádět nějaké transakce s jakýmikoliv aktivy. Společnost IFC Markets a její zaměstnanci za žádných okolností nemají žádnou odpovědnost za jakékoli kroky učiněné kýmkoliv po nebo v průběhu seznámení s přehledem.