Online Graf - Pšenice proti Rublu


Aktuální Cena Pšenice proti Rublu

Loading
Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Dnešní Kotace
Před. uzavření ---
Cena otevření ---
Dnes, max ---
Dnes, min ---
Denní změna ---
O Grafu

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


Popis

Personální kompozitní instrument &WHEAT/RUB odráží cenovou dynamiku Pšenice proti Ruskému rublu. Podkladová část tohoto instrumentu obsahuje 100 bušlu Pšenice, a kotační - 1 Ruský rubl. Pšenice je představena instrumentem #C-WHEAT - kontinuálním CFD na Futures pšenice. Procentní obsah aktiv instrumentu je počítán dle kotací aktiv ke dni vytvoření tohoto PCI.

Tento obchodní instrument &WHEAT/RUB je určen pro analýzu a obchodování pšenice v ruských rublech. Dynamika tohoto instrumentu je důležitý ukazatel pro obchodování se zrnem na domácím trhu a v sektoru zemědělského exportu Ruska.

PCI Pšenice proti Rublu

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání