Online Graf - Pšenice proti Kanadskému dolaru


Aktuální Cena Pšenice proti Kanadskému dolaru

Loading
Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Dnešní Kotace
Před. uzavření ---
Cena otevření ---
Dnes, max ---
Dnes, min ---
Denní změna ---
O Grafu

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


Popis

Personální kompozitní instrument s názvem «&WHEAT/CAD» zobrazuje cenovou dynamiku Pšenice proti Kanadskému dolaru. Podkladová část tohoto instrumentu obsahuje 100 bushlů pšenice a kótovaná - 1 Kanadský dolar. Pšenice je uvedena kontinuálním CFD na futures pšenice. Procentní obsah aktiv instrumentu je vypočítán dle kotací aktiv ke dni vytvoření tohoto PCI.

Tento obchodní instrument &WHEAT/CAD je určen k analýze a obchodu s pšenicí, kótovanou s jednou ze základních surovinových měn - s kanadským dolarem. V ekonomikách zemí s významným surovinovým komponentem v rovnováze vývozně /dovozně operace s obilovinami hrají důležitou roli.

PCI Pšenice proti Kanadskému dolaru

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání