Online Graf - Měnový index “Counter US”


Aktuální Cena Měnový index “Counter US”

Loading
Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Dnešní Kotace
Před. uzavření ---
Cena otevření ---
Dnes, max ---
Dnes, min ---
Denní změna ---
O Grafu

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


Popis

Měnové portfolio je určeno pro investování do nejlikvidnějších měn na trhu Forex – EUR, GBP, CHF, JPY, AUD, NZD proti US dolaru. Aktiva podkladové části kompozitního instrumentu vyjadřují hodnotu nejlikvidnějších měn (kromě USD) v US dolarech. Toto portfolio charakterizuje celkový stav americké ekonomiky a stupeň integrace dolaru do světového systému výpočtů.

Instrument má vysokou citlivost na základní změny ekonomického vývoje USA a proto je ideální pro strategii sledování trendu v době vypuštění klíčových hlavních událostí: zaměstnanost v nezemědělském sektoru (Non-Farm Employment Change), prodej nemovitostí (New Home Sales), index průmyslové výroby (ISM Manufacturing PMI) a další. Je třeba poznamenat, že portfoliová struktura instrumentu umožňuje se vyhnout "gapů", vytvořených na grafu elementárních měnových párů, např, EUR/USD. To je způsobeno rozdíly v reakční rychlosti elementárních instrumentů pro základní usálosti. Účinek umožňuje objevit poptávku a nabídku po instrumentu v situacích, kdy jednotlivé měnové páry jsou nelikvidní v odpovídajícím rozsahu cen.

Vezměte prosím na vědomí, že kompozitní instrument má výhody oproti indexu US dolaru (USDIDX), jelikož umožňuje diverzifikovat rizika mezi několika měnovými páry. Připomeňme si, že index dolaru je stanoven na základě uskutečnění stupňů dalších měnových párů: EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD, USD/CAD, USD/SEK a USD/CHF. Zvýšená volatilita jednoho z elementárních instrumentů vede k neúměrnému zvýšení volatility celého indexu – multiplikační účinek. Zásady portfoliových investic nejsou k dispozici pro analytický instrument, kterým je index dolaru, jelikož cena tohoto indexu je stanovena vážnými funkcemi od elementárních aktiv. Ale pro dlouhodobé portfoliové obchodování můžete poměrně úspěšně použít kompozitní instrument “Counter US”.

V softwarovém prostředí NetTradeX náš PCI je vytvořen na základě rovnoměrného rozdělení kapitálu mezi měnami EUR(14%), GBP(14%), CHF(14%), JPY(14%), CAD(14%), AUD(14%) a NZD(14%), které jsou vyjadřeny v US dolarech. V důsledku na základě modelu GeWorko se vytváří tento personální kompozitní instrument (PCI).

PCI Měnový index “Counter US”

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání