Online Graf - Portfolio akcií Vysokých technologií


Aktuální Cena Portfolio akcií Vysokých technologií

Loading
Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Dnešní Kotace
Před. uzavření ---
Cena otevření ---
Dnes, max ---
Dnes, min ---
Denní změna ---
O Grafu

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


Popis

Personální kompozitní instrument s názvem «&Technology_Stocks» odráží cenový pohyb portfolia z 10 akcií největších společností světa a Spojených států z odvětví vysokých technologií, obchodovatelných na US burzách (NASDAQ, NYSE). Podkladová část tohoto instrumentu obsahuje akcie společností Amazon.com Inc, eBay Inc, Facebook,Google Inc, Yahoo, Cisco System Inc, Intel Corporation, Apple Inc, International Business Machine Corp, Microsoft Corporation. Portfolio kotoje v US dolarech. Procentní obsah aktiv se počítá přibližně rovným aktuiálním hodnotám aktiv v USD ke dni vytvoření tohoto PCI.

Tento obchodní instrument &Technology_Stocks je určen k analýze a obchodování s portfoliem akcií z odvětví Vysokých technologií.

PCI Portfolio akcií Vysokých technologií

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání