Online Graf - Měnový index “Japan”


Aktuální Cena Měnový index “Japan”

Loading
Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Dnešní Kotace
Před. uzavření ---
Cena otevření ---
Dnes, max ---
Dnes, min ---
Denní změna ---
O Grafu

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


Popis

Měnový index je určen pro investování v JPY proti dalším likvidním instrumentům Forex: CAD, AUD, EUR, GBP, CHF. Aktiva podkladové části kompozitního instrumentu charakterizují stav ekonomiky, zejména asijský region.

Instrument má vysokou citlivost na základní změny ekonomického vývoje tohoto regionu zejména Japonska a proto je ideální pro strategii sledování trendu v době vypuštění klíčových základnách událostí: prohlášení hlavy japonské centrální banky, indexy investorských nálad atd.

V softwarovém prostředí NetTradeX tento instrument je vytvářen na základě rovnoměrného rozdělení kapitálu mezi dlouhou pozicí JPY(100%) a krátkou pozicí dalších likvidních instrumentů: CAD(20%), AUD(20%), EUR(20%), GBP(20%), CHF(20%), jejichž cena se vyjadřuje v amerických dolarech. V důsledku toho, na základě modelu GeWorko je vytvářen personální kompozitní instrument (PCI).

PCI Měnový index “Japan”

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání