Online Graf - Měnový index “Canada”


Aktuální Cena Měnový index “Canada”

Loading
Stav:Zavřeno Obchodování
Změna: během aktuálního nebo posledního obchodního dne
Dnešní Kotace
Před. uzavření ---
Cena otevření ---
Dnes, max ---
Dnes, min ---
Denní změna ---
O Grafu

Více o grafu

Online Grafy Kotací poskytují úplné údaje o stovky různých instrumentů včetně měn, indexů, komodit a PCI. V menu nad grafem můžete vybrat kategorii instrumentu a sám instrument pro jeho graficé znázornění. Můžete vybrat přístup k různým interválům grafu. Aktuální a historické ceny instrumentu můžete uvidět posunutím začátku a konce interválu na dolní hranice panelu grafu. Máte také možnost vybrat si typ znázornění cenového grafu - japonské svícny nebo linie - s pomoci tlačítek v levém horním rohu grafu.


Popis

Měnový index kanadského dolaru ve formě portfoliového spreadu je určen pro investování v kanadské měně ohledně nejlikvidnějších měn na trhu Forex – EUR, GBP, JPY a AUD. Aktiva kotační části tohoto spreadu charakterizují stav ekonomiky na rozvinutých trzích.

Instrument má vysokou citlivost na zásadní změny v ekonomickém vývoji Kanady a je ideální pro strategii sledování trendu v době vypuštění klíčových základních událostí: HDP Kanady (GDP m/m), Jadrové spotřebitelské tržby (Core Retail Sales m/m), Úroková sazba krátkodobých půjček (BOC Rate), Index spotřebitelských cen (Core CPI m/m) a další.

V softwarovém prostředí NetTradeX spread je tvořen na základě rovnoměrného rozdělení kapitálu mezi dlouhou pozicí (nákupem CAD/USD) a krátkou pozicí, prodejem AUD/USD (25%), EUR/USD (25%), GBP/USD (25%), JPY/USD (25%). V důsledku toho, na základě modelu GeWorko vytváří se personální kompozitní instrument (PCI).

PCI Měnový index “Canada”

Začněte obchodovat
s IFC Markets-->
OTEVŘETE SI ÚČET VÍCE
Volání